UberSuggest ve Seo

Web sitenize daha fazla trafik mi istiyorsunuz? Ubersuggest size SEO oyununu nasıl kazanacağınızı öğretebilir.

Domain Genel Bakış: Ubersuggest, rekabet avantajı elde edebilmeniz için işletmenizin rakiplerine karşı etkili olabilecek taktikler hakkında fikir edinmenize yardımcı olur.

En İyi SEO’ya Sahip Sayfalar: Kimsenin okumadığı veya sosyal medyada paylaşmadığı içerikler oluşturmaktan bıktınız mı?

Rakiplerinizin hangi sayfalarının ortak organik anahtar kelime öbekleri için sıralandığını ve hangilerinin Facebook gibi sosyal ağ platformlarında popüler olduğunu görmek için en iyi SEO sayfaları anketini kullanabilirsiniz.

Kimsenin okumak istemediği içerikler oluşturmak için zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

UberSuggest ve Seo

3 Anahtar kelime önerileri: Daha fazla anahtar kelime önerisine mi ihtiyacınız var? Ücretsiz anahtar kelime aracı, geniş kelimelerden uzun kuyruklu ifadelere kadar yüzlerce ipucu sağlayabilir. Her anahtar kelimenin hacmi, rekabeti ve hatta mevsimsel kalıplarını görebilirsiniz. Rakipleriniz için neyin işe yaradığına ve insanların Google’da neyi aradıklarına dair bir anahtar kelime listesi oluşturabilirsiniz.

4 İçerik Fikirleri: Ne hakkında yazacağınızı bilmiyorsanız içerik planlamanız sizi zorlayacaktır. En iyi performans gösteren içeriklerin parçalarını belirli bir anahtar kelimeyle araştırın, böylece insanların ilgilendiği konularda makaleler yazabilirsiniz.

5 Backlink Verileri: Google’ın algoritmasının en önemli bileşenlerinden biri geri bağlantılardır. Ancak doğal backlink inşa etmek çok zordur. Ayrıca Ubersuggest ile kullanıcıların kendi alanınızda bağlantı kurduğu içerikleri tam olarak görebilirsiniz. Daha sonra bu web sitelerinden backlink inşa etmek için yararlanabilirsiniz.